Jdi na obsah Jdi na menu
 


SNOWBOARDING - Ženy

6. 2. 2014

6. 2.

SLOPESTYLE
Kvalifikace

Postoupili do finále:

DERUNGS (Švýc.)

GASSER (Rak.)

Bright (Aus.)

Anderson (USA)

O Brien (Kan.)

Koenz (Švýc.)

Rukajarvi (Fin.)

Shorr (USA)


Postoupili do semifinále:

Jones (VB), PANČOCHOVÁ (ČR), Torr (NZ), Blasman (Kan.), Prior (NZ), Jenson (USA), Luxton (NZ), Norendal (Nor.), Candrian (Švýc.), Maas (Niz.), Fuller (VB), Enne (Fin.), Gotlieb (NZ), Walker (USA), Buaas (Nor.)

 

9. 2.

Postoupili ze semifinále do finále:

PANČOCHOVÁ (ČR)

Candrian (Švýc.)

Jones (VB)

Norendal (Nor.)

 

FINÁLE

1. Jamie ANDERSON (USA) 95,25
2. Enni RUKAJARVI (Fin.) 92,50
3. Jenny JONES (VB) 87,25
4. Sina CANDRIAN (Švýc.) 87,00
5. ŠÁRKA PANČOCHOVÁ (ČR) 86,25
6. Karly SHORR (USA) 75,00
7. Torah BRIGHT (Aus.) 66,25
8. Isabel DERUNGS (Švýc.) 58,50
9. Elena KOENZ (Švýc.) 54,50
10. Anna GASSER (Rak.) 51,75
11. Silje NORENDAL (Nor.) 49,50
12. Spencer O'Brien (Kan.) 35,00

 

12. 2.
U-RAMPA

Do finále se závodnice musely dostat přes kvalifikaci, ty co neuspěli v kvalifikaci, tak měli ještě v semifinále šnaci postoupit do finále. Do finále jich postoupilo 12.

1. Kaitlyn FARRINGTON (USA) 91,75
2. Torah BRIGHT (Aus.) 91,50
3. Kelly CLARK (USA) 90,75
4. Hannah TETER (USA) 90,50
5. Rana OKADA (Jap.) 85,50
6. Xuetong CAI (Čín.) 84,25
7. Sophie RODRIGUEZ (Fr.) 79,50
8. Shuang LI (Čín.) 73,25
     
16. ŠÁRKA PANČOCHOVÁ (ČR) 34,00

- Výsledek Pančochové je ze semifinále, do finále nepostoupila.

 

16. 2.
SNOWBOARDCROSS

1. EVA SAMKOVÁ (ČR)  
2. Dominique MALTAIS (Kan.)
3. Chloe TRESPEUCH (Fr.)  
4. Faye GULINI (USA)  
5. Aleksandra ZHEKOVA (Bulh.)  
6. Michela MOIOLI (It.)  
7.

Lindsey JACOBELLIS (USA)

 
8. Belle BROCKHOFF (Aus.)  

 

19. 2.
PARALELNÍ OBŘÍ SLALOM

1. Patrizia KUMMER (Švýc.)
2. Tomoka TAKEUCHI (Jap.)
3. Alena ZAVARZINA (Rus.)
4. Ina MESCHIK (Rak.)
5. Marianne LEESON (Kan.)
6. Carolina CALVE (Kan.)
7. ESTER LEDECKÁ (ČR)
8. Ariane LAVIGNE (Kan.)
9. Julie ZOGG (Švýc.)
10. Nicolien SAUERBREIJ (Niz.)

 

22. 2.
PARALELNÍ SLALOM

1. Julia DUJMOVITS (Rak.)
2. Anke KARSTENS (Něm.)
3. Amelie KOBER (Něm.)
4. Corinna BOCCACINI (It.)
5. Marion KREINER (Rak.)
6. ESTER LEDECKÁ (ČR)
7. Julie ZOGG (Švýc.)
8. Ina MESCHIK (Rak.)
9. Patrizia KUMMER (Švýc.)
10. Isabelle LABÖCK (Něm.)

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář