Tipsport extraliga ČR
2014/15 - ZÁKLADNÍ ČÁST - k 28. 10.
Pořadí | Název týmu | Body |
1. | Třinec | 38 |
2. | Litvínov | 34 |
3. | Sparta Praha | 33 |
4. |
Hradec Králové |
31 |
5. | Pardubice | 30 |
6. | Karlovy Vary |
23 |
7. | Mladá Boleslav | 22 |
8. | Kometa Brno | 22 |
9. | Olomouc | 21 |
10. | Plzeň | 19 |
11. | Liberec | 19 |
12. |
Slavia Praha |
18 |
13. | Vítkovice | 17 |
14. | Zlín | 12 |
- postup do play off
- předkolo (kolo o postup do play off)
- skupina o udržení
2014/15
24. kolo
ČSOB POJIŠŤOVNA PARDUBICE - Energie Karlovy Vary 6:3
(2. Nahodil, 7. Tybor, 22. Kolář, 30. Endál, 39. Sýkora, 60. Zohorna - 6. R. Hruška, 41. Kverka, 47. D. Hruška)
Vítkovice Steel - SPARTA PRAHA 2:3 N
(17. Svačina, 28. Huna - 30. Pískáček, 40. Hlinka, rozhodující nájezd Réway)
PSG ZLÍN - Mountfield Hradec Králové 4:2
(4. Vlach, 8. Svoboda, 15. Ondráček, 29. Čajánek - 11. Kukumberg, 12. Vantuch)
BÍLÍ TYGŘI LIBEREC - Verva Litvínov 4:3 N
(27. Valský, 36. Bartek, 58. Vampola, rozhodující nájezd Radivojevič - 5. Hanzl, 25. Jurčík, 47. Pavlík)
Olomouc - ŠKODA PLZEŇ 3:4 P
(30. Rác, 43. Zuzín, 53. Buc - 9. Kadlec, 18. Mozík, 57. Indrák, 61. Moravčík)
Slavia Praha - OCELÁŘI TŘINEC 2:6
(12. Poletín, 45. Tomica - 6. Hrňa, 8. Hrňa, 11. Dravecký, 23. Orsava, 30. Klepiš, 53. Růžička)
Kometa Brno - MLADÁ BOLESLAV 2:3
(51. L. Čermák, 60. Kempný - 28. Látal, 42. Robar, 42. Látal)
23. kolo
SPARTA PRAHA - ČSOB Pojišťovna Pardubice 4:2
(9. Rolinek, 17. Cingel, 26. Sabolič, 54. Buchtele - 11. Ščotka, 34. Špaček)
Energie Karlovy Vary - PSG ZLÍN 2:3 N
(38. Duda, 45. Balán - 30. Svoboda, 48. Holík, rozhodující nájezd Köhler)
MLADÁ BOLESLAV - Olomouc 4:2
(1. Výborný, 4. Hruška, 16. Lenc, 47. Stříteský - 59. Patera, 60. Herman)
VERVA LITVÍNOV - Vítkovice Steel 3:2
(35. Šrámek, 37. Ručinský, 54. Zeman - 9. Kucsera, 56. Svačina)
MOUNTFIELD HRADEC KRÁLOVÉ - Slavia Praha 6:0
(21. Mertl, 39. Dej, 45. Beránek, 51. Troliga, 53. Červený, 58. Červený)
Oceláři Třinec - KOMETA BRNO 2:3
(26. Rufer, 54. Klepiš - 1. Ton, 39. Burian, 47. Hruška)
ŠKODA PLZEŇ - Bílí tygři Liberec 3:1
(18. Johnson, 21. Indrák, 60. Balej - 26. Urban)
22. kolo
Mountfield Hradec Králové - OCELÁŘI TŘINEC 1:5
(16. Nedvídek - 11. Kreps, 18. Foltýn, 38. Trončinský, 39. Polanský, 41. Orsava)
VÍTKOVICE STEEL - ČSOB Pojišťovna Pardubice 3:2
(3. Svoboda, 13. Svačina, 29. Szturc - 31. Sýkora, 50. Radil)
PSG Zlín - ŠKODA PLZEŇ 2:3 N
(36. Veselý, 53. Kubiš - 38. Přikryl, 40. Johnson, rozhodující nájezd J. Sýkora)
KOMETA BRNO - Energie Karlovy Vary 2:1
(17. Kuboš, 56. Němec - 20. Bičánek)
Bílí tygři Liberec - SPARTA PRAHA 3:6
(36. Filippi, 38. Urban, 54. Bakoš - 2. Cingel, 21. Hlinka, 34. Réway, 37. Pech, 45. Cingel, 51. Polášek)
Slavia Praha - BÍLÍ TYGŘI LIBEREC 2:6
(48. Bednář, 54. Sklenář - 20. Broš, 22. Klimenta, 23. Musil, 28. Broš, 40. Jarůšek, 49. Stříteský)
Olomouc - VERVA LITVÍNOV 4:5
(1. Buc, 26. Knotek, 40. Skrbek, 41. Cibák - 8. Písařík, 14. Majdan, 20. Jánský, 44. Jánský, 46. Hübl)
21. kolo
MLADÁ BOLESLAV - Mountfield Hradec Králové 4:1
(23. Pacovský, 50. Mikulík, 60. Lenc, 60. Trška - 57. Kukumberg)
Sparta Praha - PSG ZLÍN 3:4 P
(15. Réway, 19. Buchtele, 56. Cingel - 4. Roman, 24. Marušák, 56. Kotvan, 61. Čajánek)
Energie Karlovy Vary - OCELÁŘI TŘINEC 2:4
(8. R. Hruška, 13. Heizer - 4. Hrňa, 15. Orsava, 16. Adamský, 18. Nosek)
OLOMOUC - Vítkovice Steel 4:1
(11. Majeský, 31. Laš, 32. Dlouhý, 60. Cibák - 26. T. Svoboda)
ČSOB Pojišťovna Pardubice - BÍLÍ TYGŘI LIBEREC 2:5
(31. Sýkora, 44. Čáslava - 10. Filippi, 11. Valský, 37. Valský, 48. Kolmann, 58. Bartek)
Verva Litvínov - SLAVIA PRAHA 0:1
(11. Tomica)
Škoda Plzeň - KOMETA BRNO 3:5
(17. Mozík, 20. Pletka, 59. Simon - 27. Káňa, 34. Burian, 49. Ton, 58. Vondráček, 60. Vondráček)
20. kolo
Mladá Boleslav - OCELÁŘI TŘINEC 2:4
(23. Lenc, 27. Bárta - 17. Kreps, 32. Hrňa, 33. Orsava, 51. Roth)
Olomouc - SPARTA PRAHA 1:2 P
(23. Zuzin - 5. Hlinka, 63. Klimek)
PSG ZLÍN - Verva Litvínov 6:5 P
(9. Okál, 37. Valenta, 45. Říčka, 46. Holík, 52. Čajánek, 62. Marušák - 4. Písařík, 31. Ručinský, 32. Pavlík, 37. Pavelka, 42. Pavlík)
BÍLÍ TYGŘI LIBEREC - Vítkovice Steel 3:2 P
(46. Bakoš, 53. Jelínek, 63. Bartek - 21. Stehlík, 33. Svačina)
KOMETA BRNO - ČSOB Pojišťovna Pardubice 5:0
(6. Dočekal, 10. Němec, 38. Kempný, 49. Ton, 52. Hanzlík)
MOUNTFIELD HRADEC KRÁLOVÉ - Škoda Plzeň 4:2
(20. Šimánek, 25. Mertl, 36. Mertl, 45. Šimánek - 17. Johnson, 39. Kratěna)
SLAVIA PRAHA - Energie Karlovy Vary 3:2 P
(42. Divíšek, 59. Divíšek, 65. Divíšek - 11. Duda, 30. Duda)
19. kolo
ŠKODA PLZEŇ - Oceláři Třinec 5:2
(10. Kratěna, 32. Kašpařík, 50. J. Sýkora, 52. J. Sýkora, 60. J. Sýkora - 20. Irgl, 44. Plíhal)
ČSOB POJIŠŤOVNA PARDUBICE - PSG Zlín 6:2
(4. Zohorna, 15. Tybor, 29. Starý, 35. Cetkovský, 38. Zohorna, 52. Nahodil - 12. Ondráček, 24. Říčka)
Bílí tygři Liberec - OLOMOUC 2:3
(3. Urban, 60. Filippi - 7. Zuzin, 9. Ondrušek, 46. Laš)
VERVA LITVÍNOV - Mountfield Hradec Králové 4:1
(10. Ručinský, 15. Jánský, 27. Piroš, 56. Šlégr - 8. Mertl)
VÍTKOVICE STEEL - Slavia Praha 3:2
(9. T. Svoboda, 11. Roman, 40. Němec - 38. J. Doležal)
ENERGIE KARLOVY VARY - Mladá Boleslav 3:2 P
(49. Duda, 54. Duda, 62. V. Tomeček - 15. Bárta, 37. Bárta)
Sparta Praha - KOMETA BRNO 1:2
(15. Hlinka - 35. Ton, 51. J. Káňa)
18. kolo
Oceláři Třinec - BÍLÍ TYGŘI LIBEREC 2:3 N
(38. Irgl, 46. Plíhal - 33. Bulík, 58. Bakoš, rozhodující nájezd Bartek)
PSG ZLÍN - Vítkovice Steel 5:2
(3. Vlach, 36. Čajánek, 36. Holík, 36. Okál, 58. Ondráček - 28. Hůževka, 42. Burger)
OLOMOUC - ČSOB Pojišťovna Pardubice 4:2
(9. Knotek, 27. Marosz, 35. Cibák, 59. Cibák - 51. Kaut, 56. Nahodil)
Sparta Praha - SLAVIA PRAHA 0:1
(60. Bednář)
MOUNTFIELD HRADEC KRÁLOVÉ - Energie Karlovy Vary 5:2
(1. Mertl, 12. Kudrna, 14. Nedvídek, 14. Kudrna, 38. Pláněk - 23. V. Tomeček, 47. Duda)
Mladá Boleslav - ŠKODA PLZEŇ 1:2
(19. Vrbata - 33. Schleiss, 42. Schleiss)
Kometa Brno - VERVA LITVÍNOV 5:6 N
(6. Němec, 33. Hruška, 33. Koreis, 46. Hanzlík, 54. Dlapa - 4. Lukeš, 17. Hübl, 27. Pavelka, 34. Kubát, 41. Ručinský, rozhodující nájezd Hübl)
17. kolo
Vítkovice Steel - OCELÁŘI TŘINEC 0:2
(9. Irgl, 32. Irgl)
ČSOB POJIŠŤOVNA PARDUBICE - Mountfield Hradec Králové 5:2
(5. Nahodil, 8. Špaček, 37. Sýkora, 39. Sýkora, 60. Zohorna - 20. Dej, 58. Šimánek)
SPARTA PRAHA - Energie Karlovy Vary 5:4 P
(32. Straka, 36. Bahenský, 39. Kumstát, 40. Réway, 62. Buchtele - 3. V. Tomeček, 24. R. Hruška, 42. Heizer, 44. Harant)
Škoda Plzeň - SLAVIA PRAHA 1:3
(53. Lev - 47. Bednář, 49. Poletín, 60. J. Doležal)
VERVA LITVÍNOV - Mladá Boleslav 3:1
(14. Hübl, 29. Piroš, 39. Hübl - 58. Hyka)
BÍLÍ TYGŘI LIBEREC - PSG Zlín 3:2
(1. Radivojevič, 4. Šimek, 32. Radivojevič - 11. Köhler, 48. Holík)
Olomouc - KOMETA BRNO 2:4
(5. Herman, 20. Herman - 11. Ton, 25. Němec, 37. Němec, 46. Ton)
16. kolo
Mladá Boleslav - SPARTA PRAHA 3:6
(5. Hruška, 19. Stříteský, 33. Výborný - 1. Pech, 5. Rolinek, 12. Sabolič, 18. Sabolič, 31. Buchtele, 47. Sabolič)
Oceláři Třinec - VERVA LITVÍNOV 1:4
(29. Plíhal, 37. Lukeš, 37. Martynek, 49. Jánský, 58. Martynek)
MOUNTFIELD HRADEC KRÁLOVÉ - Bílí tygři Liberec 3:1
(4. Beránek, 36. Šimánek, 51. Mertl - 55. Jelínek)
ENERGIE KARLOVY VARY - Škoda Plzeň 2:1
(3. R. Hruška, 19. Duda - 24. Hollweg)
PSG Zlín - OLOMOUC 2:3 N
(4. Okál, 23. Marušák - 24. Marosz, 32. Dlouhý, rozhodující nájezd Patera)
Kometa Brno - VÍTKOVICE STEEL 1:2 P
(60. Ton - 55. Szturc, 64. Roman)
15. kolo
VÍTKOVICE STEEL - Energie Karlovy Vary 2:1 N
(57. Burger, rozhodující nájezd Roman - 60. Harant)
BÍLÍ TYGŘÍ LIBEREC - Slavia Praha 4:1
(25. T. Urban, 38. Vitásek, 42. Šimek, 53. Bulíř - 34. Školiak)
VERVA LITVÍNOV - Škoda Plzeň 1:0
(51. Piroš)
ČSOB Pojišťovna Pardubice - MLADÁ BOLESLAV 3:8
(27. Zohorna, 42. Benák, 44. Benák - 2. Pacovský, 3. Mikulík, 7. Vrbata, 10. Pacovský, 28. Vrbata, 32. Klimenta, 44. Výborný, 58. Hyka)
OLOMOUC - Oceláři Třinec 5:4 P
(12. Houdek, 16. Laš, 41. Cibák, 48. Hrňa, 62. Hrňa - 32. Žejdl, 39. Plíhal, 55. Trončinský, 60. Roth)
PSG Zlín - KOMETA BRNO 3:6
(27. Balaštík, 40. Leška, 60. Tesařík - 7. Hruška, 8. Dočekal, 9. Káňa, 31. Vondráček, 40. Čiliak, 45. Čermák)
SPARTA PRAHA - Mountfield Hradec Králové 4:3
(6. Klimek, 9. Cingel, 28. Polášek, 42. Ďaloga - 18. Kudrna, 28. Kudrna, 56. Pláněk)
14. kolo
Slavia Praha - OLOMOUC 2:3 N
(9. Klhůfek, 10. Bednář - 4. Hrňa, 44. Jergl, rozhodující nájezd Marosz)
OCELÁŘI TŘINEC - ČSOB Pojišťovna Pardubice 5:2
(8. Dravecký, 34. Kreps, 40. Polanský, 47. Roth, 59. Orsava - 23. Mojžíš, 58. Nahodil)
KOMETA BRNO - Bílí tygři Liberec 3:1
(24. Ton, 35. Ptáček, 38. T. Svoboda - 56. Filippi)
MOUNTFIELD HRADEC KRÁLOVÉ - Vítkovice Steel 3:2 N
(20. Beránek, 49. Skokan, rozhodující nájezd Šimánek - 5. Šedivý, 33. Šedivý)
Škoda Plzeň - SPARTA PRAHA 2:5
(13. Kubalík, 37. Mozík - 21. Pech, 30. Přibyl, 32. Polášek, 35. Cingel, 39. Cingel)
ENERGIE KARLOVY VARY - Verva Litvínov 2:1
(2. Pšurný, 43. R. Hruška - 32. Hübl)
Mladá Boleslav - PSG ZLÍN 3:4 N
(7. Mikulík, 9. Lenc, 32. Výborný - 22. Okál, 27. Říčka, 41. Okál, rozhodující nájezd Köhler)
13. kolo
Oceláři Třinec - SPARTA PRAHA 1:2
(27. Rákos - 15. Kumstát, 56. Přibyl)
Mladá Boleslav - BÍLÍ TYGŘI LIBEREC 3:4 N
(36. Broš, 38. Látal, 51. Mikulík - 14. Vitásek, 32. Bartek, 55. Bakoš, rozhodujcí nájezd Vampola)
ŠKODA PLZEŇ - Vítkovice Steel 3:2
(26. Mozík, 32. Simon, 56. Divíšek - 29. Roman, 50. Húževka)
Verva Litvínov - ČSOB POJIŠŤOVNA PARDUBICE 2:4
(19. Lukeš, 32. Lukeš - 8. Radil, 40. P. Sýkora, 42. Kolář, 42. Endál)
OLOMOUC - Energie Karlovy Vary 3:2 P
(3. Rác, 56. Hrňa, 65. Cibák - 19. Skuhravý, 57. Šmach)
MOUNTFIELD HRADEC KRÁLOVÉ - Kometa Brno 3:2
(3. Kudrna, 25. Šimánek, 44. Knotek - 6. Ton, 28. Čermák)
Slavia Praha - PSG ZLÍN 1:2
(59. T. Doležal - 8. Holík, 22. Říčka)
12. kolo
Olomouc - MOUNTFIELD HRADEC KRÁLOVÉ 2:4
(27. Cibák, 33. Hrňa - 18. Kudrna, 40. Skokan, 57. Dietz, 60. Knotek)
Sparta Praha - VERVA LITVÍNOV 0:1
(16. Písařík)
KOMETA BRNO - Slavia Praha 7:1
(5. Koreis, 14. Wasserbauer, 29. Ton, 30. Ptáček, 43. Ton, 58. Kempný - 56. Barák)
PSG Zlín - OCELÁŘI TŘINEC 0:4
(28. Rufer, 31. Adamský, 41. Orsava, 57. Irgl)
ČSOB POJIŠŤOVNA PARDUBICE - Škoda Plzeň 3:2
(2. Havlík, 38. Endál, 59. P. Sýkora - 18. Dvořák, 51. T. Sýkora)
Vítkovice Steel - MLADÁ BOLESLAV 1:4
(48. Vandas - 22. Pacovský, 24. Jarůšek, 40. Trška, 53. Musil)
Bílí tygři Liberec - ENERGIE KARLOVY VARY 1:4
(43. Bulíř - 16. Koblasa, 47. V. Tomeček, 57. Balán, 59. V. Tomeček)
11. kolo
OCELÁŘI TŘINEC - Slavia Praha 4:0
(22. Rákos, 28. Rákos, 43. Orsava, 53. Polanský)
Energie Karlovy Vary - ČSOB POJIŠŤOVNA PARDUBICE 2:4
(16. Skuhravý, 30. R. Hruška - 11. P. Sýkora, 32. Nahodil, 36. Kaut, 59. Čáslava)
SPARTA PRAHA - Vítkovice Steel 7:6
(7. Buchtele, 8. Pech, 22. Přibyl, 38. Rolinek, 48. Rolinek, 55. Pech, 58. J. Hlinka - 15. Vandas, 16. M. Hlinka, 19. Huna, 42. Vandas, 51. Roman, 58. Šedivý)
MOUNTFIELD HRADEC KRÁLOVÉ - PSG Zlín 3:2
(44. Slovák, 50. Kukumberg, 55. Mertl - 56. Veselý, 60. Marušák)
Verva Litvínov - BÍLÍ TYGŘI LIBEREC 1:4
(45. Martynek - 2. Víšek, 20. Bakoš, 24. Bakoš, 35. Urban)
Škoda Plzeň - OLOMOUC 2:5
(5. Kratěna, 10. T. Sýkora - 6. Hrňa, 21. Patera, 32. Dlouhý, 50. Zuzin, 57. Kucharczyk)
10. kolo
PSG ZLÍN - Energie Karlovy Vary 5:1
(9. Marušák, 11. Čajánek, 13. Balaštík, 47. Kolvan, 59. Okál - 27. Skuhravý)
Kometa Brno - OCELÁŘI TŘINEC 1:2
(45. Ton - 7. Irgl, 39. Adamský)
Olomouc - MLADÁ BOLESLAV 1:4
(25. Hrňa - 11. Výborný, 22. Výborný, 30. Pabiška, 54. Musil)
ČSOB Pojišťovna Pardubice - SPARTA PRAHA 0:3
(13. Buchtele, 29. Klimek, 60. Přibyl)
Slavia Praha - MOUNTFIELD HRADEC KRÁLOVÉ 1:5
(35. Valach - 25. Dej, 25. Mertl, 36. Knotek, 44. Červený, 52. Mertl)
Vítkovice Steel - VERVA LITVÍNOV 2:3
(29. Huna, 54. Svačina - 16. Lukeš, 36. Lukeš, 60. Kubát)
Bílí tygři Liberec - ŠKODA PLZEŇ 1:2
(56. T. Urban - 10. Pletka, 36. Pletka)
9. kolo
ENERGIE KARLOVY VARY - Kometa Brno 4:1
(14. Pšurný, 15. Kverka, 44. Koblasa, 46. Koblasa - 17. T. Svoboda)
ŠKODA PLZEŇ - PSG Zlín 5:2
(9. Moravčík, 13. T. Sýkora, 15. Kratěna, 26. Kubalík, 60. Divíšek - 19. Kotvan, 42. Řezníček)
OCELÁŘI TŘINEC - Mountfield Hradec Králové 6:0
(5. Růžička, 8. Růžička, 12. Orsava, 34. Adamský, 48. Adamský, 50. Adamský)
VERVA LITVÍNOV - Olomouc 3:1
(8. Martynek, 33. Martynek, 59. Piroš - 30. Marosz)
Mladá Boleslav - SLAVIA PRAHA 0:4
(9. Vas, 19. Micka, 42. Valach, 55. Sklenář)
SPARTA PRAHA - Bílí tygři Liberec 4:2
(8. Klimek, 20. Kumstát, 54. Ďaloga, 60. Barinka - 39. Škoula, 54. Vampola)
ČSOB POJIŠŤOVNA PARDUBICE - Vítkovice Steel 4:2
(8. Tybor, 22. Nahodil, 31. Sýkora, 59. Tybor - 16. Huna, 51. Šedivý)
8. kolo
OLOMOUC - Vítkovice Steel 9:1
(2. Rác, 15. Hrňa, 19. Laš, 28. Rác, 30. Buc, 35. Matai, 37. Skrbek, 40. Hrňa, 44. Cibák - 5. Vandas)
BÍLÍ TYGŘI LIBEREC - ČSOB Pojišťovna Pardubice 3:2 N
(57. Vampola, 60. Bakoš, rozhodující nájezd Bulíř - 24. Tybor, 50. P. Sýkora)
Kometa Brno - ŠKODA PLZEŇ 0:5
(2. Sýkora, 5. Lev, 10. Divíšek, 34. Schleiss, 55. Sýkora)
MOUNTFIELD HRADEC KRÁLOVÉ - Mladá Boleslav 3:2 P
(48. Kudrna, 60. Šimánek, 65. Mikuš - 10. Pabiška, 38. Látal)
PSG ZLÍN - Sparta Praha 1:0
(50. Vlach)
OCELÁŘI TŘINEC - Energie Karlovy Vary 4:0
(8. Žejdl, 9. Doudera, 23. Orsava, 59. Rufer)
SLAVIA PRAHA - Verva Litvínov 6:3
(16. Knot, 23. Krejčí, 25. Bednář, 27. Stránský, 45. Sklenář, 57. Vas - 8. Šlégr, 10. Lukeš, 11. Martynek)
7. kolo
SPARTA PRAHA - Olomouc 3:1
(35. Kumstát, 38. Rolinek, 53. Kumstát - 14. Majeský)
OCELÁŘI TŘINEC - Mladá Boleslav 5:2
(11. Adamský, 25. Roth, 31. Rákos, 33. Adamský, 56. Polanský - 55. Lenc, 58. Brož)
ENERGIE KARLOVY VARY - Slavia Praha 4:2
(11. Vachovec, 30. Pšurný, 44. V. Tomeček, 53. Vachovec - 28. Tomica, 33. Valach)
Vítkovice Steel - BÍLÍ TYGŘI LIBEREC 2:3
(15. Stehlík, 39. Huna - 41. Vampola, 47. Vitásek, 58. Bartek)
ČSOB POJIŠŤOVNA PARDUBICE - Kometa Brno 3:2 N
(18. Starý, 41. Tybor, rozhodující nájezd Tybor - 20. Ton, 31. König)
Škoda Plzeň - MOUNTFIELD HRADEC KRÁLOVÉ 1:2
(30. Lev - 19. Mertl, 55. Vašíček)
VERVA LITVÍNOV - PSG Zlín 5:1
(13. Lukeš, 20. Šrámek, 44. Hanzl, 51. Hübl, 54. Hübl - 59. Okál)
6. kolo
Kometa Brno - SPARTA PRAHA 1:8
(16. Čermák - 4. Hlinka, 9. Cingel, 11. Klimek, 21. Klimek, 25. Přibyl, 37. Rolinek, 55. Klimek, 60. Klimek)
OCELÁŘI TŘINEC - Škoda Plzeň 3:1
(29. Irgl, 35. Orsava, 58. Rákos - 60. T. Sýkora)
PSG Zlín - ČSOB POJIŠŤOVNA PARDUBICE 1:3
(21. Köhler - 17. Kaut, 22. Nahodil, 45. Radil)
MLADÁ BOLESLAV - Energie Karlovy Vary 3:1
(11. Mikulík, 31. Pabiška, 38. Lenc - 52. Kverka)
Mountfield Hradec Králové - VERVA LITVÍNOV 1:2
(17. Valcourt - 20. Ručinský, 32. Majdan)
OLOMOUC - Bílí tygři Liberec 4:3
(1. Marosz, 10. Cibák, 17. Škůrek, 26. Majeský - 20. Valský, 32. Bartek, 53. Bulíř)
SLAVIA PRAHA - Vítkovice Steel 4:2
(34. Poletín, 36. Poletín, 60. Štich, 60. Bednář - 21. Šedivý, 44. Svačina)
5. kolo
Slavia Praha - SPARTA PRAHA 2:5
(2. Stránský, 39. Sklenář - 5. Klimer, 8. Přibyl, 11. Polášek, 19. Hlinka, 27. Hrbas)
VERVA LITVÍNOV - Kometa Brno 6:1
(3. Lukeš, 26. Jánský, 32. Ručinský, 44. Martynek, 51. Gula, 53. Jánský - 4. Ton)
Bílí tygři Liberec - OCELÁŘI TŘINEC 0:3
(31. Dravecký, 48. Irgl, 53. Roth)
ČSOB POJIŠŤOVNA PARDUBICE - Olomouc 3:1
(19. Čáslava, 57. Radil, 60. Radil)
VÍTKOVICE STEEL - PSG Zlín 3:2
(4. Svačina, 31. Huna, 50. Šenkeřík - 15. Leška, 53. Tesařík)
ENERGIE KARLOVY VARY - Mountfield Hradec Králové 2:1
(19. V. Tomeček, 22. Pšurný - 54. Kudrna)
ŠKODA PLZEŇ - Mladá Boleslav 6:1
(6. Lev, 8. Kratěna, 21. Johnson, 28. Johnson, 33. J. Sýkora, 47. Lev - 53. Klimenta)
4. kolo
ENERGIE KARLOVY VARY - Sparta Praha 4:1
(21. D. Hruška, 28. Harant, 44. R. Hruška, 50. Duda - 40. Barinka)
Oceláři Třinec - VÍTKOVICE STEEL 3:5
(4. Plíhal, 10. Polanský, 24. Irgl - 2. Olesz, 24. Hůževka, 29. Hlinka, 35. Huna, 41. Svačina)
Mladá Boleslav - VERVA LITVÍNOV 3:4
(8. Stříteský, 42. Broš, 50. Hyka - 2. Martynek, 26. Šrámek, 27. Kubát, 60. Gula)
PSG Zlín - BÍLÍ TYGŘI LIBEREC 2:5
(17. Ondráček, 31. Žižka - 5. Jass, 26. Filippi, 33. Vampola, 35. Bakoš, 51. Bartek)
KOMETA BRNO - Olomouc 4:2
(4. Zohorna, 20. Káňa, 31. Ostřížek, 37. Ton - 1. Patera, 13. Diviš)
SLAVIA PRAHA - Škoda Plzeň 2:1
(6. Krejčí, 23. Vlasák - 25. Pletka)
MOUNTFIELD HRADEC KRÁLOVÉ - ČSOB Pojišťovna Pardubice 3:2
(22. Dej, 35. Šimánek, 48. Šimánek - 5. Špaček, 27. Nahodil)
3. kolo
VÍTKOVICE STEEL - Kometa Brno 3:1
(18. J. Káňa, 44. Húževka, 59. Čerešňák - 57. J. Hruška)
VERVA LITVÍNOV - Oceláři Třinec 3:2 N
(52. Sklenička, 53. Jánský, rozhodující sam. nájezd Hanzl - 42. Polanský, 50. Orsava)
OLOMOUC - PSG Zlín 3:2
(17. Diviš, 36. Cibák, 39. Laš - 11. Köhler, 13. Vlach)
BÍLÍ TYGŘI LIBEREC - Mountfield Hradec Králové 2:1
(23. Bartek, 54. Šimek - 22. Červený)
ČSOB POJIŠŤOVNA PARDUBICE - Slavia Praha 4:2
(9. Nahodil, 22. Sýkora, 25. Tybor, 57. Tybor - 23. Valach, 43. Poletín)
ŠKODA PLZEŇ - Energie Karlovy Vary 2:1
(28. Balej, 47. Kratěna - 5. Pšurný)
Sparta Praha - MLADÁ BOLESLAV 3:4
(15. Barinka, 18. Hlinka, 34. Klimek - 3. Lenc, 11. Brož, 28. Klimenta, 37. Klimenta)
2. kolo
KOMETA BRNO - PSG Zlín 4:3
(13. Hanzlík, 28. V. Němec, 45. Káňa, 58. V. Němec - 13. Köhler, 50. Vlach, 53. Leška)
Energie Karlovy Vary - VÍTKOVICE STEEL 3:4
(13. D. Hruška, 36. Tomeček, 42. Balán - 2. Němec, 32. Roman, 35. Roman, 37. Svačina)
SLAVIA PRAHA - Bílí tygři Liberec 3:2
(12. Poletín, 15. Bednář, 35. Valach - 7. Vampola, 36. Šimek)
OCELÁŘI TŘINEC - Olomouc 6:1
(6. Kreps, 8. Irgl, 32. Adámský, 33. Plíhal, 43. Plíhal, 52. Plíhal - 1. Hrňa)
Škoda Plzeň - VERVA LITVÍNOV 2:3 N
(14. Kubalík, 33. Mozík - 27. Ručinský, 59. Lukeš, rozhodující nájezd Hanzl)
Mladá Boleslav - ČSOB POJIŠŤOVNA PARDUBICE 3:4
(8. Broš, 22. Pabiška, 56. Vrbata - 5. P. Sýkora, 23. Starý, 26. Gregorc, 47. Benák)
MOUNTFIELD HRADEC KRÁLOVÉ - Sparta Praha 3:1
(7. Červený, 13. Mertl, 14. Červený - 11. Přibyl)
1. kolo
OCELÁŘI TŘINEC - ČSOB Pojišťovna Pardubice 2:1
(47. Polanský, 49. Irgl - 15. Kolář)
Vítkovice Steel - MOUNTFIELD HRADEC KRÁLOVÉ 3:5
(36. Káňa, 36. Roman, 49. Káňa - 19. Kudrna, 23. Mertl, 41. Kudrna, 46. Červený, 50. Mertl)
PSG Zlín - MLADÁ BOLESLAV 2:5
(45. Ondráček, 58. Balaštík - 5. Výborný, 19. Čermák, 35. Pabiška, 40. Látal, 47. Mikulík
Olomouc - SLAVIA PRAHA 2:3 N
(36. Dlouhý, 55. Rác - 40. Vlasák, 45. Stránský, rozhodující nájezd Bednář)
VERVA LITVÍNOV - Energie Karlovy Vary 5:0
(1. Hübl, 36. Hübl, 39. Zeman, 54. Ručinský, 58. Lukeš)
Bílí tygři Liberec - KOMETA BRNO 3:5
(10. Valský, 27. Vampola, 30. Škoula - 11. Ptáček, 29. Hruška, 37. Káňa, 47. Němecek, 53. Hruška)
SPARTA PRAHA - Škoda Plzeň 3:1
(22. Ďaloga, 22. Sabolič, 33. Ďaloga - 16. T. Sýkora)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2013/14
PŘEDKOLO = BARÁŽ O PLAY OFF
PARDUBICE - Slavia 3:2 na zápasy
3:0 (6. Tybor, 20. Sýkora, 31. Tybor)
3:4 (5. Radil, 16. a 25. Tybor - 18. Bednář, 32. Šenkeřík, 54. P. Jelínek, 57. Klhůfek)
4:2 (17. Benák, 20. Sýkora, 38. Ďaloga, 60. Semorád - 17. J. Doležal, 54. Kadlec)
0:1 (54. Tomica)
6:4 (16. V. Kočí, 26. Semorád, 30. T. Zohorna, 41. Sýkora, 42. a 44. Tybor - 1. Bednář, 7. Skokan, 29. Jelínek, 39. Wharton)
VÍTKOVICE - Liberec 3:0 na zápasy
2:0 (3. E. Němec, 60. Hůžerka)
3:1 (1. a 21. Strapáč, 35. Šedivý - 29. J. Vlach)
6:2 (3. a 60. Vandas, 11. Šedivý, 39. Huna, 43. Burger, 56. Stehlík - 13. Víšek, 38. Výtisk)
ČTVRTFINÁLE
SPARTA - Vítkovice 4:1 na zápasy
3:2 (4. Pilař, 28. Přibyl, 31. Ton - 19. Stehlík, 49. Svačina)
0:1 (60. Kolouch)
3:2 P (37. a 50. Ton, 72. Přibyl - 43. Kovář, 50. Káňa)
5:3 (3. Pískáček, 14. a 21. Ton, 30. Hlinka, 50. Pech - 17. a 54. Němec, 20. Szturc)
2:1 N (3. Přibyl, rozhodující nájezd Pech - 33. Kudělka)
Plzeň - KOMETA BRNO 2:4 na zápasy
1:4 (33. J. Sýkora - 11. a 15. Hruška, 26. a 46. Němec)
4:1 (10. Slovák, 12. J. Sýkora, 22. Kratěna, 35. Straka - 47. Němec)
2:1 (15. Kašpařík, 60. Vlasák - 16. Pivko)
0:1 (29. Němec)
2:3 (29. Pletka, 46. Kratěna - 27. T. Svoboda, 36. Vondráček, 43. Pivko)
3:4 P (23. Indrák, 25. Petruška, 31. Lev - 17. a 65. Zohorna, 27. Němec, 44. J. Svoboda)
TŘINEC - Pardubice 4:1 na zápasy
0:4 (2. Zohorna, 25. Cestovský, 39. T. Nosek, 54. Sýkora)
5:1 (24. Linhart, 30. Polanský, 37. M. Růžička, 59. Polák, 60. Rufer - 58. Sýkora)
2:1 P (55. Zíb, 67. M. Růžička - 46. T. Nosek)
1:0 (60. M. Růžička)
6:3 (6. D. Nosek, 9. Bonk, 30. M. Růžička, 39. Polanský, 42. Polanský, 57. Rufer - 7. Tybor, 33. Radil, 51. T. Nosek)
ZLÍN - Mountfield Hradec Králové 4:2 na zápasy
2:1 P (23. Balaštík, 65. Ondráček - 48. Pospíšil)
3:4 (12. Honejsek, 19. Marušák, 34. Zámorský - 4. Dej, 27., 40. a 58. Kudrna)
4:3 P (43. Kotvan, 46. Melenovský, 57. a 73. Veselý - 9. a 60. Šimánek, 30. Frühauf)
1:5 (20. Veselý - 23. Švagrovský, 23. Knotek, 45. Mertl, 51. Jank, 59. Marek)
4:0 (13. Horák, 17. Veselý, 23. Okál, 59. Kubiš)
2:1 P (38. Balaštík, 76. Čajánek - 48. Škoda)
SEMIFINÁLE
Sparta - KOMETA BRNO 3:4 na zápasy
2:5 (28. Hlinka, 56. Buchterle - 14. a 52. Zohorna, 27. T. Svoboda, 35. Kováčik, 57. Hruška)
3:0 (8. Kumstát, 16. Krejčík, 18. Piskáček)
2:3 P (6. Buchtele, 23. Piskáček - 26. Němec, 27. Jakub Svoboda, 75. J. Káňa)
5:3 (4. Rolinek, 15. Polášek, 39. Buchtele, 42. Přibyl, 59. Pech - 10. Koreis, 21. Kempný, 57. Zohorna)
1:2 N (19. Simon - 18. Plivko, rozhodující nájezd Kováčik)
5:2 (6. Divíšek, 8. Forman, 9. a 13. Hlinka, 39. Přibyl - 41. Kempný, 49. T. Svoboda)
4:5 (2. Pech, 2. Buchtele, 11. Rolinek, 43. Polášek - 7. Čermák, 16. Žižka, 23. Němec, 26. Pivko, 30. Hruška)
Třinec - ZLÍN 2:4 na zápasy
4:0 (22. Trončinský, 26. M. Růžička, 31. a 37. Polák)
5:2 (24. Adamský, 35. a 39. Bonk, 55. Trončinský, 57. Hrňa - 1. Honejsek, 30. Köhler)
0:2 (21. Matějíček, 60. Veselý)
3:4 (1. M. Růžička, 40. Nosek, 53. Bonk - 15. Čech, 38. Köhler, 43. Marušák, 53. Veselý)
3:4 P (30. Polák, 34. Květoň, 47. M. Růžička - 14. Honejsek, 45. Melenovský, 46. Marušák, 67. Kotvan)
1:5 (41. Orsava - 1. Čajánek, 5. Veselý, 34. Balaštík, 50. Köhler, 54. Honejsek)
FINÁLE
Zlín - Kometa Brno 4:1 na zápasy
3:0 (7. Marušák, 15. Balaštík, 37. Honejsek)
3:0 (16. Veselý, 40. a 55. Honejsek)
4:1 (15. a 60. Čech, 23. Zámorský, 35. Köhler - 1. Pivko)
1:3 (21. Čajánek - 7. J. Svoboda, 17. Vondráček, 42. Koreis)
5:3 (5. Köhler, 14. Čajánek, 20. a 26. Zámorský, 42. Ondráček - 10. Žižka, 30. Kuboš, 50. Němec)
SKUPINA O UDRŽENÍ - PLAY OUT
Karlovy Vary - Chomutov | 5:3; 5:4 P |
Chomutov - Kladno | 0:6; 1:2 |
Kladno - Litvínov | 2:4; 3:4 |
Litvínov - Karlovy Vary | 3:0; 5:1 |
Karlovy Vary - Kladno | 5:4 P; 2:4 |
Chomutov - Litvínov | 2:3; 1:3 |
Do tabulky se započítávají i body ze základní části!
1. | Litvínov | 89 |
2. | Karlovy Vary | 73 |
3. | Kladno | 57 |
4. | Chomutov | 28 |
- udržení v extralize pro příští rok
- baráž o účast v příštím ročníku extraligy
BARÁŽ O EXTRALIGU 2014/15
Mladá Boleslav - Olomouc | 2:3; 3:2 P; 4:1; 4:5 P |
Chomutov - Kladno | 4:2; 0:1 P; 2:6; 2:3 |
Mladá Boleslav - Chomutov | 2:3 P; 2:1; 1:3; 1:6 |
Olomouc - Kladno | 4:2; 4:5 N; 5:3; 1:2 |
Mladá Boleslav - Kladno | 6:1; 2:1 N; 6:2; 5:3 |
Olomouc - Chomutov | 1:3; 3:2; 3:1; 2:3 P |
1. | Mladá Boleslav | 21 |
2. | Olomouc | 20 |
3. | Chomutov | 17 |
4. | Kladno | 14 |
- postup do Tipsport extraligy 2014/15
- sestup do 1. ligy (druhá nejvyšší soutěž)
_________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
2012/13
Play Off
Baráž o play off:
Kladno - Pardubice 3:2 na zápasy (2:1; 3:2 P; 1:3; 2:3 N; 1:0)
České Budějovice - Vítkovice 2:3 na zápasy (3:0; 0:4; 2:1; 1:5; 2:3 P)
Hl. část play off:
Zlín - Vítkovice 4:2 (3:1; 2:1; 3:4; 3:4; 4:0; 1:0)
Litvínov - Plzeň 3:4 (1:0; 1:2; 3:0; 3:4 N; 2:1 N; 2:5; 4:3)
Sparta - Třinec 3:4 (0:4; 4:3 N; 3:4; 5:4 N; 3:6; 3:1; 0:5)
Kladno - Slavia 1:4 (0:4; 1:3; 1:0; 1:5; 0:4)
SEMIFINÁLE PLAY OFF
Zlín - Třinec 4:2 (3:1; 2:6; 4:3 N; 2:1 N; 1:6; 4:3)
Plzeň - Slavia 4:2 (0:3; 1:0; 4:2; 2:3; 5:4; 4:2)
FINÁLE PLAY OFF
ZLÍN - PLZEŇ 3:4 (0:3; 3:2; 3:0; 2:5; 1:2; 5:2; 3:4 P)
TAKTO NAPÍNAVOU BITVU O HOKEJOVÉHO MISTRA ČESKÉ REPUBLIKY TATO ZEMĚ NEPAMATUJE VÍCE JAK 10 LET. MÁLOKDY SE TOTIŽ ROZHODOVALO AŽ V SEDMÉM ZÁPASE A UŽ VŮBEC NE V PRODLOUŽENÍ, KTERÉ TRVALO VÍCE JAK 30 MINUT. O ROZHODUJÍCÍ GÓL A TUDÍŽ I O ROZLUZLENÍ CELÉ TIPSPORT EXTRALIGY SE UJMUL PLZEŇSKÝ HRÁČ STRAKA ZA ASISTENCE KOVÁŘE A TO AŽ V 96. MINUTĚ. ZLÍN BYL TĚŽKÝM SOUPEŘEM, ALE ANI TO MU NEPOMOHLO. TITUL 2012/13 PROSTĚ SLAVÍ PLZEŇ, A TO PORVÉ OD VZNIKU SAMOSTATNÉ ČESKÉ REPUBLIKY, COŽ JE BEZMÁLA 20 LET. GRATULUJEME!!!!
Skupina o udržení
1. Kometa Brno 80
2. Karlovy Vary 77
3. Liberec 74
4. Chomutov 64
Baráž o extraligu
1. Chomutov 23
2. Liberec 23
3. Ml. Boleslav 20
4. Olomouc 6
SLOŽENÍ TÝMŮ PRO PŘÍŠTÍ SEZONU TEDA ZŮSTAVÁ ÚPLNĚ STEJNÉ. LIBEREC A CHOMUTOV SE UBRÁNILI NÁTLAKU MLADÉ BOLESLAVI A ZŮSTAVAJÍ V NEJVYŠŠÍ HOKEJOVÉ LIZE. OLOMOUC PROTI TĚMTO TÝMŮM NEMĚL VŮBEC ŠANCI.
OVŠEM ČESKÉ BUDĚJOVICE NEDOSTALI LICENCI, A PROTO NEBUDOU HRÁT EXTRALIGU, ALE 1. LIGU POD NÁZVEM MOTOR Č. BUDĚJOVICE. V EXTRALIZE JE NAHRADÍ MOUNTFIELD HRADEC KRÁLOVÉ.