1:2 (89. Kompany - 67. Messi, 90. (+1.) D. Alvés)

0:4 (3. Matuidi, 39. z pen. a 42. Ibrahimovic, 88. Cabaye)
1:2 (6. Sam - 13. Marquinhos, 53. Lavezzi)

AC Milán - ATLETICO MADRID
0:1 (83. Diego Costa)
1:4 (27. Kaká - 3. a 85. Diego Costa, 40. Arda Turan, 71. Garcia)

Zenit Petrohrad - BORUSSIA DORTMUND
2:4 (57. Šatov, 69. z pen. Hulk - 4. Mchitarjan, 5. Reus, 61. a 71. Lewandowski)

Schalke 04 - REAL MADRID
1:6 (90. Huntelaar - 13. a 57. Benzema, 21. a 69. Bale, 52. a 89. Ronaldo)
1:3 (31. Hoogland - 21. a 74. Ronaldo, 75. Morata)

ČTVRTFINÁLE

Manchester United - BAYERN MNICHOV
1:1 (58. Vidič - 67. Schweinsteiger)
1:3 (57. Evra - 59. Mandžukič, 68. Müller, 76. Robben)

FC Barcelona - ATLETICO MADRID
1:1 (71. Neymar - 56. Diego)
0:1 (5. Koke)

Paris Saint-Germain - CHELSEA
3:1 (4. Lavezzi, 61. vlastní Luiz, 90. (+3.) Pastore - 27. Hazard z pen.)

0:0
3:1 (44. Adrián, 60. Costa z pen., 72. Turan - 36. Torres)

REAL MADRID - Bayern Mnichov

1:0 (19. Benzema)
4:0 (16. a 20. Ramos, 34. a 90. Ronaldo)

FINÁLE
REAL MADRID - ATLETICO MADRID  4:1 P

4:1 (90 (+3). Ramos, 110. Bale, 118. Marcelo, 120 (+1). Ronaldo z penalty - 36. Godín)

________________________________________________________________

2012/13

OSMIFINÁLE

Valencia - Paris Saint-Germain  1:2  1:1 (postupuje Paris)

Celtic Glasgow - Juventus Turín  0:3  0:2 (postupuje Juventus)

Real Madrid - Manchester United  1:1  2:1 (postupuje Real)

Šachtar Doněck - Borussia Dortmund  2:2  0:3 (postupuje Borussia)

Arsenal - Bayern Mnichov  1:3  2:0 (postupuje Bayern Mnichov)

FC Porto - Málaga  1:0  0:2 (postupuje Málaga)

AC Milán - Barcelona  2:0  0:4 (postupuje Barcelona)

Galatasaray - Schalke 04  1:1  3:2 (postupuje Galatasaray)

ČTVRTFINÁLE

Paris Saint-Germain - FC Barcelona  2:2  1:1 (postupuje Barcelona)

Bayern Mnichov - Juventus Turín  2:0  2:0 (postupuje Bayern)

Málaga - Borussia Dortmund  0:0  2:3 (postupuje Dortmund)

Real Madrid - Galatasaray  3:0  2:3 (postupuje Real)

SEMIFINÁLE

FC BARCELONA - BAYERN MNICHOV  0:4; 0:3

2. zápas: Barcelona nepostoupila do finále Ligy mistrů. Je to sice méně překvapivé, než kdyby nepostoupil Bayern, ale aby "Barca" nedala ani jeden gól a Bayern jich dal hned 7, to se opravdu nečekalo. Celé Španělsko včetně členů FC Barcelony tuto velikou porážku těžce rozdýchává, protože kromě Barcelony nepostoupil ani Real proti relativně slabšímu soupeři Dortmundu. Německo zažívá nejveselejší časy za poslední léta, protože už se ví, že Ligu mistrů vyhraje klub z Německa.

1. zápas: Bayern Mnichov dal Barceloně pěkný výprask v podobě čtyř gólů, před zápasem se čekal rozhodně vyrovnanější zápas něž jasný výsledek 0:4. Aby Barcelona mohla v klidu postoupit do finále musí příští týden v odvetě Bayern porazit aspoň 5:0, což ve fotbale je málo vídaný stav a už vůbec nevídaný v semifinále Ligy mistrů, a to se jí samozřejmě nepovedlo, jak vidíme v konečném výsledku.

BORUSSIA DORTMUND - REAL MADRID 4:1; 0:2

2. zápas: První finalistou letošní Ligy mistrů je Borussia Dortmund, Real Madrid v závěru dal dva góly, ale ani to mu nestačilo. Real si dokonale uhlídal Lewandowského, kanonýra minulého 1. zápasu. Mourinho plánuje odchod z Realu do Premier League.

1. zápas: Další šok předvedl Realu německý klub Borussia Dortmund. Real s ním na dortmundským stadionu prohrál vysoko 1:4. Zajímavostí také je, že všechny čtyři dortmundské góly zajistil polský kanonýr Robert Lewandowski a jediný gól Realu zajistila sedmička Cristiano Ronaldo. Španělsko velmi smutní, ale Německo zachvátila nepřekonatelná euforie.

Letošní rok, kdy se v semifinále utkávaly pouze španělské či německé týmy, tak se to pro španělské velkolkluby vůbec nevyvíjelo dobře, daly pouze tři góly, zatímco týmy z Německa jich daly neuvěřitelných 11 během čtyř zápasů, a tak se ve finále ve Wembley utkají proti sobě jen německé týmy - Borussia Dortmund vs. Bayern Mnichov.

FINÁLE

BORUSSIA DORTMUND - BAYERN MNICHOV  1:2

A JE TO U KONCE! VÍTĚZE LIGY MISTRŮ JIŽ ZNÁME A STAL SE JÍM NĚMECKÝ BAYERN MNICHOV, KDYŽ ZDOLAL DORTMUND, TÉŽ Z NĚMECKA, 2:1. BAYERN SE DOSTAL DO VEDENÍ AŽ V 60. MINUTĚ, KDYŽ DAL GÓL CHORVAT MANDŽUKIČ NA 1:0, VYROVNAL GUNDOGAN Z PENALTY V 68. MINUTĚ NA 1:1 A V TÉMĚŘ POSLEDNÍ MINUTĚ ROZHODL O VÍTĚZSTVÍ BAYERNU 2:1 ROBBEN.